Яму під час війни

Друг дитини

«Друг дитини» – це підготовка та навчання спеціалістів, які допоможуть дитині у небезпеці сексуального насильства. Його учасники це не чужі люди, які з‘являються у житті дитини під час допитів та судів. Вони здійснюють кураторство над кризовими родинами, знайомі з дітьми та стануть їхніми  друзями і наставниками, із ними дитині не буде страшно виступити проти кривдника. 

Ідея цього проєкту виникла, коли в «Місто Добра» приїхала мама з дітьми, яким потрібна була саме така допомога, і коли ми почали шукати спеціалістів, які б могли допомогти, виявилось, що їх зовсім небагато.

Фонд «Я майбутнє України» оплатив навчання та підготовку цієї особливої групи і в подальшому буде оплачувати супровід дітей, які постраждали від сексуального насильства. Вся робота відбувається на базі «Міста Добра», адже 80% мам, які потрапили в наш Центр в дитинстві пережили травматичний досвід сексуальних домагань, і саме через цей досвід почалась низка нещасть у їхньому житті.а також тує є спеціальна обладнана  кімната із засобами відео-аудіо запису. 

Вже закінчила навчання наша перша група психологів. У ній були 12 представників ювенальної служби, служби у справах дітей та найкращих чернівецьких психологів. Всі учасники навчились виявляти ознаки насильства у родині, проводити опитування дитини та багато іншого, що необхідно працівникам, що стикатимуться із такою складною та травматичною темою.