Яму під час війни

ЯМУ під час війни

Найбільший проєкт нашого фонду – “Місто Добра”: під час повномасштабного вторгнення наш шелтер (посилання) став прихистком для тисяч українців: від новонародженних до 97-річних. Щоб мати можливість прихистити більшу кількість потребуючих, будівництво стало рекордно інтенсивним: ми збудували чотири нові корпуси, прихистили три евакуйовані дитячі будинки, новий дім тут знайшли десятки матерів з дітьми, самотні бабусі, а також врятовані песики. 
Гуманітарна місія збільшила масштаби в сотні разів: ми відправили більше 300 000 тонн допомоги у всі куточки країни, більше 7000 продуктових наборів у всі громади країни, потребуючим установам та постраждалим родинам, а також допомогу тваринам з де/окупованих та прифронтових територій. 
Ми стали співорганізаторами проєкту “Наші діти”: це комплексна підтримка українських дітей, які втратили батьків через війну: до вісімнадцятиріччя вони отримуватимуть стипендію у 8000 гривень на їхні найважливіші потреби завдяки головним меценатам проєкту компанії ДатаГруп та Воля, а також діти отримуватимуть від нас всебічну психологічну, соціальну, юридичну підтримку, допомогу з покращенням житлових умов та отриманням якісної освіти. 
Багато хто з них втратив не тільки батьків, а й дім, усіх знайомих, речі, і засоби до існування. Ми не зможемо жодним чином їм компенсувати ці втрати, та ми зможемо не залишити їх із бідою на одинці, підтримати їх разом.
Фонд працює, щоб в умовах війни кожна дитина мала право на якісне лікування: українські діти з важкими діагнозами часто не отримують необхідного лікування через воєнні дії, тисячі сімей втратили годувальників і засоби до виживання, тож наслідки зволікання можуть бути смертельними. Тому ми не можемо втрачати момент нагальної допомоги: лікарні отримують від нас необхідне обладнання, ремонт приміщень, а також медикаменти для лікування маленьких пацієнтів. 
Окрім того, ми забезпечуємо лікування дітей з усієї країни, чиї батьки не мають можливості оплатити його.